277/366


Vybrala som sa viac ako po roku na perifériu mesta, kde stojí shopping Palace. V ňom má obchod aj dánsky obchod Jysk, ktorého sedačku som si vyhliadla na internete. Chcela som ju vidieť naživo. Veľké sklamanie. Sedačky hľadám ďalej. Bola to niekoľkohodinová strata času, lebo ani topánky som si tam žiadne nenašla.Komentáre

 1. Keď si už bola v tých končinách, tak si mohla nakuknúť do Mobelixu, majú celkom širokú ponuku za slušné ceny. Ja mám odtiaľ kreslo "ušiak" a som spokojná.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som už bola natoľko uchodená z toho Palace shoppingu /a nielen z neho, už predtým som chodila/, kde som nevedela ten Jysk nájsť, že som bola rada, že nastúpim na MHD smerom domov a nie ešte šliapať ďalší kilometer. Už len z tej zastávky električky aký kus musí človek prejsť - išla som poriadne nadchodom a je to pekný kus naviac, ako keby som išla krížom cez cestu. Jysk je zvonku označený vľavo od vchodu, tam nebol, bol na úplne opačnom konci zastrčený, že som si ho všimla až na druhý raz. No a Möbelix? Kedysi v ňom robil syn mojej kamošky, ten mi povedal, že aby som tam nič nekupovala, že to je všetko pochybnej kvality. Síce starší syn si tam kúpil nejaké skrinky aj pracovný stôl, zatiaľ mu slúži.

   Odstrániť
  2. Všetky tieto shoppingy sú pre tých, ktorí sa dopravujú autami a nie MHD.

   Odstrániť
  3. a petržalské obchody si pochodila ?

   Odstrániť
  4. Konkrétne ktoré obchody máš na mysli? Nábytkové? Či topánkové? Nebola som dávno v žiadnom petržalskom obchode okrem potravín a drogérie. V sobotu som bola topánky pozerať v Eurovei a tú sedačku som išla pozerať preto, že mi celkom padla do oka na fb. Ináč nie som ochotná loziť po obchodoch. Mňa to nebaví. Ak sa aj občas vyberiem, po návšteve druhého obchodu mám toho dosť.

   Odstrániť
  5. Taky mně čeká větší nákup do domácnosti. Manželka by ráda novou obývací stěnu, ale taky se jí jaksi nechce "lítat" po obchodech. Buď je nabídka taková dobrá, že neví, co si vybrat a nebo si nelze vybrat nic. :-)

   Odstrániť
  6. Ten prípad, že by bola nabídka taková dobrá, ten nepoznám. Skôr to druhé, že sa nedá nič vybrať, čo by sa mi páčilo, čo by mi vyhovovalo. Ale je zase fakt, že ja toho času nákupom veľmi nevenujem, takže moje poznatky nemusia byť objektívne.

   Odstrániť
  7. no keď hľadáš sedačku, tak že by nábytkové ?

   Odstrániť

Zverejnenie komentára