341/366

Dnes niečo z nákupnej sféry. Doobeda som bola nakúpiť v neďalekom Lidli. Hneď po príchode domov som sa trošku ukľudnila tým, že som nechala odkaz na facebookovej stránke tohto reťazca. Domov som prišla s boľavou nohou, s modrinou na holennej kosti a s hrčou, ktorá mi vznikla od toho, ako som vykročila s vozíkom smerom k predajni. Ľavou nohou som vrazila do toho čuda, ktoré netuším, načo tam je. Nikdy si to neuvedomím, nehľadím dole pod nohy a dopadnem podobne, ako aj dnes. Vysvetlí mi niekto, na aký účel to je na tom vozíku?Tu ešte dodávam, aby si Lidl všimol čistotu okolo svojej predajne. Nechutné ohorky z cigariet, priestor, ktorý už asi dávnu nevidel metlu. Ani sa veľmi nečudujem, že to tam takto vyzerá. Veď namiesto toho, aby priestor upratali, chodia si zamestnanci pred predajňu "pobafkať". Nepáči sa mi to, keď ich tam tak vidím.


Komentáre

 1. Danielko, to tě lituji, že ses tak "dobila" v Lidlu. Nevím, jestli ta plošina nebo jak to nazvat, není na basu piva. Mám matný pocit, že jsem cosi takového viděla. U nás v Lidlu máme vozíky venku a uvnitř prodejny jsou takové umělohmotné koše na kolečkách a mají dlouhou rukojeť, takže ho můžu táhnout za sebou. Ty mám radši, právě proto, že to není takový "koráb" a nemusím hledat minci na uvolnění.
  Tak příště opatrně !

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jarka, už mi to isté oodpovedala kamarátka na facebooku. Vraj na celý balík minerálok, prípadne na basu piva, ako píšeš ty. Aj tu už majú tie plastové na kolieskach, ale z nich je potom problém vkladať si do tašky nakúpený tovar v tempe, v akom blokujú. Niekedy mi tí pokladníci pripadajú ako roboti :-(V Lidli nemáš miesto na to, aby si si mohla v pokoji potom tovar uložiť do tašky, lebo ten plastový vozík musíš nechať na presne určenom mieste vo vnútri obchodu pred pokladňou. Raz ma už jedna pokladníčka dobre zvozila, že som ho nedala presne tak, ako si to ona predstavovvala. Ale že tam na mieste košíkov mala nejakú krabicu s tovarom, to si nevšimla. No, čo ti budem hovoriť, je tam dosť nedostatkov, ktoré by sa mali odstrániť. Môžeš si pozrieť debatu o vozíkoch tu - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207854877877110&set=a.10200201007895144.1073741839.1450401392&type=3&theater

   Odstrániť
 2. U pokladen je to opravdu šílený ...
  Jdu na tu debatu o vozících ...

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára